Author: T***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Nhiều màu | 1 photo(s)
Price: 557.100₫
Original Price: 599.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Beige |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| Trọng lượng tịnh | 296 g |
| Chiều dài | 75 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2408020902118437 |
Overall Rating: 4.89/5
Author: T***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Nhiều màu | 1 photo(s)
Author: S***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very beautiful, curly, bouncy stunning color, amazing quality.very satisfied ♥️
Màu sắc: Nhiều màu | 3 photo(s)
Author: k***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this hair is amazing
Màu sắc: màu nâu | 1 photo(s)
Author: N***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it im obsessed 😍 with you my baby
Màu sắc: màu nâu | 3 photo(s)